Już nie walczę z trudnościami - Hanka Bondarenko | TTT 021

Okładka odcinka

Słuchaj na:


Z Hanką Bondarenko - aktorką, dramatopisarką, reżyserką, psychoterapeutką, poetką i autorką tekstów piosenek - rozmawiamy o fascynacji Karolem Gustawem Jungiem, o archetypach w twórczości, o psychoterapii poprzez tworzenie, a także o natchnieniach i inkubacji idei. O czym są i jakie są wiersze Hanki, skąd i jak przychodzą oraz o tym, czy Hanka pisze dla siebie, czy dla innych? Dlaczego monodram jest trudnym gatunkiem, o spełnianiu marzeń o aktorstwie i reżyserii oraz o atutach dojrzałości w tworzeniu.

Czym jest psychologia procesu i jakie jest zastosowanie znajduje w pracy aktorskiej oraz jak wykorzystuje się kreatywność w psychoterapii jakie są tego efekty w życiu? O psychologicznych barierach dla kreatywności i procesie wydobywania idei z podświadomości. O tomiku poezji “Kobieta, która gotuje rosół” oraz o monodramach “Moje ciało jest moje od wczoraj” i “W każdej babie siedzi chłop”.

Jak to się stało, że Hanka Bondarenko została aktorką, a także o reżyserii oraz trudnościach wynikających z bycia autorką tekstu, reżyserką i aktorką we własnym monodramie, a na koniec o tym, czym różni się pisanie piosenek od pisania wierszy oraz o eksploracjach gatunków komediowych.


Hanka Bondarenko zaprasza:

hankabondarenko.com

Facebook: Hanka Bondarenko

Youtube: Hanka Bondarenko


Pomóż Hance dokończyć monodram “W każdej babie siedzi chłop”: zrzutka.pl


Kup tomik wierszy “Kobieta, która gotuje rosół”


Dołącz do grupy społeczności TTT na Facebooku

Muzyka: Golden Sunrise, I Am Your Clothes, Josh Woodward