Umieć grać w zespole - Grażyna Stankiewicz | TTT 023

Okładka odcinka

Słuchaj na:


Z Grażyną Stankiewicz - dziennikarką, dokumentalistką, filmowcem, nauczycielką akademicką, wieloletnią redaktor naczelną Magazynu Lubelskiego LAJF - rozmawiamy o obalaniu ustroju, konsekwencjach życiowych przygód ze służbami oraz o kreatywności w czasach komuny. Dlaczego KUL, historia sztuki i skąd kamera i aparat jako środek wyrazu?

O karierze w mediach i dlaczego reportaż? Jakie jest miejsce dla kreatywności w projektach dokumentalnych, a także o sztuczkach inscenizacyjnych i filmowych. O dorobku medialnym i pozycjach szczególnie ważnych z punktu widzenia kreatywności oraz o angażowaniu lokalnej społeczności w produkcję i o realizowaniu rzeczy pięknych i trudnych w sposób niebanalny

LAJF - magazyn lubelski - kreatywna koncepcja przy ograniczonych zasobach, a także o rzucaniu się na nowe wody i potrzebie zaryzykowania. O pracy nad wieloma projektami jednocześnie oraz o tym, czy ktoś, kto lubi pracować pozwala sobie na okresy bezczynności? Czego uczy studentów Grażyna Stankiewicz, a czego uczy się od nich? O Mediach Akademickich UMCS, jak można się tu rozwijać i jakie cechy trzeba mieć, żeby się przyłączyć oraz o współpracy w zespole i budowaniu poczucia wartości i relacjach mistrz-uczeń.


Grażyna Stankiewicz zaprasza:

Media Akademickie - Akademickie Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka

Facebook: TV UMCS

LAJF Magazyn Lubelski

Facebook: LAJF Magazyn Lubelski


Making of “Stalag 319”

“Dyrekcja” - całość

“Widzący z Lublina” - trailer

“La la la la rzecz o Marcinie Różyckim” - trailer

“Kobiety Białego Domu” - cały odcinek


Dołącz do grupy społeczności TTT na Facebooku

Muzyka: Golden Sunrise, I Am Your Clothes, Josh Woodward