Powrót do korzeni - Ania Michałowska | TTT 028

Okładka odcinka

Słuchaj na:

Ania Michałowska - muzyk, wokalistka jazzowa, doktor sztuki, trenerka głosu, orędowniczka praktyk mindfulness i medytacji - mówi między innymi o świeżo wydanej płycie “Back to the Trees”, jakie to są piosenki i jaki przekaz niosą? Dlaczego technika jest narzędziem, ale najważniejsze są emocje, a także o pasji, poszukiwaniu i przestrzeni na błędy.

Co było wcześniej i jak zmieniła się postawa twórcza? Co jest niezwykłego w wokalistyce jazzowej, o zadaniu edukatorki i towarzyszki w procesie twórczym, o warunkach i wartościach, które pozwalają rozwinąć skrzydła i jaka jest rola ludzi w życiu?

O ścieżce rozwoju wewnętrznego, o wychodzeniu ze strefy komfortu i odpowiedzialności za tworzenie samego siebie, o uważności i medytacji w służbie twórczości, a także jak sposób myślenia kreuje naszą rzeczywistość? Jakie książki czyta Ania Michałowska i po co jest jej jeszcze potrzebny podkast? Dlaczego musimy szukać swoich korzeni, co to znaczy mieć fajne życie, a także o poszukiwaniu kobiecości, o feminizmie i o pierwiastku męskim, a na koniec o marzeniach czekających na realizację.


Ania Michałowska zaprasza do siebie:

aniamichalowska.pl

Instagram: @ann_michalowska

Facebook: Ania Michałowska

Spotify: Album Back to the Trees

Youtube: Back to the Trees - Official Music Video

Spotify: Podcast Back to the Trees - o życiu i muzyce


Dołącz do grupy społeczności TTT na Facebooku

Muzyka: Golden Sunrise, I Am Your Clothes, Josh Woodward